کناف در اصفهان

در طراحی دکوراسیون علاوه بر اینکه کف و دیوارها اهمیت بالایی دارند، نمی‌توان زیبایی سقف را نادیده گرفت. نورپردازی اصولی و صحیح سقف تاثیر زیادی بر روی زیبایی فضا می‌گذارد. امروز شاهد افزایش متقاضیان برای نصب و اجرای سقف کاذب برای فضاهای مسکونی، اداری، هتل‌ها و رستوران‌ها هستیم، چرا که کناف کاری زیبایی و جلوه‌ی فضا را چند برابر می‌کند.
جنس سقف کاذب اصولا از چوب، گچ و یا پی وی سی است و طرح کناف سقف به صورت ساده و طرح‌دار تولید و ساخته می‌شود. بار اصلی سازه روی سقف کاذب اعمال نمی‌شود و طراحان با نورپردازی، استفاده از اشکال متناسب با فضا و رنگ‌های مختلف زیبایی فضا را چندین برابر می‌کنند.
اجرای کناف در اصفهان سیر صعودی خوبی داشته است که مهم‌ترین آن زیبایی فوق‌العاده کناف برای سقف و قیمت مناسب آن در بازار است، البته اگر کناف را از نمایندگی کناف اصفهان تهیه کنید از لحاظ کیفیت و قیمت آسوده خاطر خواهید بود.
در سقف کاذب از سازه‌هایی به نام سپری استفاده می‌شود. این سازه‌ها می‌توانند وزن انواع تایل سقف کاذب را تحمل کنند. سازه‌های سپری فاصله و شیاری که در سقف کاذب ایجاد شده است را پر می‌کنند و نباید هیچگونه تابیدگی و له شدگی یا عدم تقارن در آن‌ها وجود داشته باشد. بر روی این سازه‌ها می‌توان انواع لامپ‌ها را نصب کرد.

 مزایای کناف کاری بسیار زیاد است، کناف کاری، خطر نشت و آسیب به سقف را کاهش می‌دهد. همچنین احتمال ترک، سوراخ و آسیب‌های سازه‌ای در سقف را به حداقل می‌رساند. نیاز به تعمیرات را کاهش می‌دهد و نگهداری از سقف‌های عایق بندی را آسان می‌کند.